Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for lipiec 25th, 2011

Potencjał naukowy wsparciem dla gospodarki Mazowsza – stypendia dla doktorantów

lipiec 25th, 2011 by admin

Projekt adresowany jest do doktorantów prowadzących w ramach pracy doktorskiej innowacyjne badania naukowe w obszarach uznanych za szczególnie istotne dla rozwoju Województwa Mazowieckiego,(wymienionych w Strategii Rozwoju Mazowsza do roku 2020 w związku z Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza 2007-2015), których rezultaty mogą w sposób praktyczny zostać zastosowane i wdrożone na terenie Województwa Mazowieckiego.

Samorządu Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendium i udzielenie wsparcia towarzyszącego w ramach pierwszej edycji projektu „Potencjał naukowy wsparciem dla gospodarki Mazowsza – stypendia dla doktorantów”. Przyjmowanie wniosków potrwa do 5 sierpnia. Jednocześnie Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza do udziału w otwartym naborze na członków Komisji ds. wyboru uczestników wspomnianego projektu.

Więcej informacji pod linkami:

https://www.oeiizk.waw.pl/doktoranci/

https://www.oeiizk.waw.pl/doktoranci/index.php?menu=aktualnosci

Category: Informacje | No Comments »

Młody Wynalazca

lipiec 25th, 2011 by admin

mlodywynalazca

Od 6 lat Biuro tłumaczeń Barbary Haller de Hallenburg-Illg organizuje prestiżowy konkurs “Młody Wynalazca”. Honorowy patronat nad  konkursem sprawuje Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs odbywa się też w roku bieżącym.

  • Termin nadsyłania prac konkursowych: 23 września 2011
  • Cel konkursu:
    • wyróżnienie wynalazku opracowanego przez młodych twórców
    • promocja kreatywności wśród młodzieży
  • Nagroda konkursu: Prezentacja zwycięskiego wynalazku na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „ BRUSSELS INNOVA”, Bruksela listopad 2011 oraz na GIEŁDZIE WYNALAZKÓW, Warszawa, marzec 2012
  • Główny organizator i sponsor nagrody konkursu: Eurobusiness-Haller

Więcej informacji w pliku (informacja-o-konkursie)

oraz pod linkiem

http://www.haller.pl/pl/oferta/konkursy-wynalazczosci/mlody-wynalazca/mlody-wynalazca-2010-2.html

Category: Informacje | No Comments »