Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for luty 14th, 2011

Bal Doktoranta - szczegóły

luty 14th, 2011 by admin

Szanowni Państwo,

zgodnie z obietnicą podajemy szczegóły dot. Balu Doktoranta. Przypominamy, że bal odbędzie się 26.02.2011 o godz. 20:00 w klubie Endorfina w podziemiach Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2.

Rezerwacja biletów w cenie 10zł za osobę odbywa się następująco:

- Kampus Ochota – osoba kontaktowa: Paweł Siuda, e-mail: siuda.pawel@gmail.com

- Wydział Zarządzania – osoba kontaktowa: Agata Osińska, e-mail: agaosinska@mail.wz.uw.edu.pl

- pozostali doktoranci mogą dokonywać rezerwacji przez e-mail pod adresem bal.zapisy@yahoo.pl lub osobiście w Biurze ZSD UW na kampusie centralnym w godzinach pracy Biura (http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7).

Cena biletu uwzględnia dwa napoje i skromny poczęstunek. Ponadto w klubie otwarty będzie bar.

W przypadku kontaktu mailowego po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji pieniądze można wpłacać przelewem na konto (szczegóły dot. przelewu, w tym numer konta otrzymacie Państwo w odpowiedzi na zgłoszenie mailem wraz z potwierdzeniem rezerwacji). Przy rozdzielaniu zaproszeń obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

Po odbiór zaproszeń można będzie zgłaszać się do osób kontaktowych lub Biura ZSD w tygodniu poprzedzającym Bal Doktoranta, o czym poinformujemy w osobnym ogłoszeniu na stronie http://www.doktoranci.uw.edu.pl/.

Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami,

Jakub Filonik

Przewodniczący Sekcji Informacji

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Category: Informacje | No Comments »