Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for luty 10th, 2011

Bal Doktoranta 26.02.2011

luty 10th, 2011 by admin

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Samorządu Doktorantów UW chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na organizowany tradycyjnie co roku Bal Doktoranta, który odbędzie się w sobotę 26-ego lutego b.r. o godz. 20:00 w klubie Endorfina w podziemiach Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2. Wszyscy doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego są mile widziani, jednak liczba biletów jest ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń. Koszt biletu, który uprawnia do wejścia na imprezę, to 10 zł za osobę, przy czym każdy doktorant UW może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. W cenie uwzględniono skromny poczęstunek, w klubie otwarty też będzie bar przez cały czas trwania balu. Szczegółowe informacje nt. balu i dystrybucji zaproszeń ukażą się na stronie internetowej Samorządu w przyszłym tygodniu. Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera.

Uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z pytaniami o rezerwacje do czasu umieszczenia informacji o dystrybucji zaproszeń w przyszłym tygodniu.

Link do strony klubu Endorfina:

http://www.endorfinafoksal.pl/klub/

Z pozdrowieniami,

Jakub Filonik

Przewodniczący Sekcji Informacji

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Category: Informacje | No Comments »