Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for wrzesień 14th, 2010

77th European Study Groups with Industry - informacje

wrzesień 14th, 2010 by admin

Szanowni Państwo,

W dniach 27 września – 1 października 2010 r. w Międzynarodowym Centrum Matematycznym im. Stefana Banacha Instytutu Matematycznego PAN w Warszawie, organizowane są po raz pierwszy w Polsce-77th European Study Group with Industry (ESGI). Warsztaty są uznaną w skali międzynarodowej metodą inicjującą i promującą współpracę pomiędzy środowiskiem akademickim a firmami i instytucjami.

Te interdyscyplinarne warsztaty badawcze adresowane są do pracowników naukowych ze szczególnym uwzględnieniem doktorantów i doktorów zaangażowanych naukowo na polach matematyki, fizyki, informatyki, inżynierii czy ekonomii.

esgi_notatka_prasowa

esgi_notatka_prasowa2

esgi_plakat

Z poważaniem,
Adam Zagała
Komitet organizacyjny ESGI77,

Category: Informacje | No Comments »

Spotkanie świata nauki i biznesu

wrzesień 14th, 2010 by admin

W najbliższy piątek, 17 września br., odbędzie się w Warszawie seminarium zorganizowane w ramach projektu „Komercjalizacja Nauk Innowacyjnych”. Wydarzenie skierowane jest do polskich naukowców, którzy chcą czerpać zyski z badań naukowych.

Więcej na powyższy temat znajduje się załączonej informacji prasowej. W razie dodatkowych pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

informacja prasowa

Pozdrawiam,

Łukasz Bardyszewski
tel: 605530455
e-mail: lukasz.bardyszewski@prconsultants.pl

PR consultants
ul. Nowogrodzka 50/450
00-695 Warszawa

Category: Informacje | No Comments »