Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for lipiec 13th, 2010

Zaproszenie na konferencję naukową

lipiec 13th, 2010 by admin

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu wspólnie z Fundacją „Edukacja dla Bezpieczeństwa”  ma przyjemność zaprosić na

III Ogólnopolską Konferencję Naukową “Bezpieczeństwo. Świat - Europa - Polska. Bezpieczeństwo kulturowe”, które odbędzie się  w dniach 20-22 października 2010 roku w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym „rzemieślnik” w Zakopanem.


Zakres tematyczny Konferencji obejmuje zagadnienia związane zarówno ze stereotypami narodowymi, migracjami, prawami człowieka, jak i stosunkami międzykulturowymi z perspektywy bezpieczeństwa narodowego.


Warunkiem uczestnictwa jest przysłanie zgłoszenia i przekazanie opłaty seminaryjnej na konto organizatora nie później niż do dnia
24 września 2010 roku.


Jednocześnie informujemy, że wystąpienia nadesłane na adres organizatora do dnia
27 sierpnia 2010 roku mogą być opublikowane w pierwszym tomie recenzowanej monografii naukowej, który autorzy otrzymają podczas konferencji.

Więcej aktualnych informacji oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo na stronie internetowej

http://www.wsb.net.pl/konferencja-2010 .

Z wyrazami szacunku,

KIEROWNIK SEKCJI BADAŃ I WYMIANY

dr Bartosz Dziewiałtowski-Gintowt

e-mail: wymiana@wsb.net.pl

http://www.wsb.net.pl

tel. 061 851 05 18 wew. 123 oraz tel. 061 851 05 19 wew. 123

Category: Informacje | No Comments »