Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for lipiec, 2010

GODZINY PRACY BIURA SD UW w sierpniu

lipiec 30th, 2010 by admin

GODZINY PRACY BIURA ZARZĄDU SD UW w miesiącu sierpniu

Category: Informacje | No Comments »

Konkurs na stypendia doktoranckie

lipiec 23rd, 2010 by admin

Zapraszamy do udziału w konkursie stypendialnym „Doktoraty dla Mazowsza” doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, których prace badawcze są ukierunkowane na praktyczne zastosowanie w dziedzinach kluczowych dla rozwoju gospodarki Mazowsza. 25 najlepszych doktorantów/doktorantek otrzyma roczne stypendia w wysokości 3 000 zł miesięcznie. Projekt skierowany jest do studentów będących w chwili składania wniosku na II lub III roku studiów doktoranckich, czyli od października 2010 doktorantów III i IV roku.

Termin aplikacji: 26 lipca—20 września 2010 r.

Więcej informacji pod adresem:

http://www.come.uw.edu.pl/stypendia/index.html

Category: Informacje | No Comments »

Zaproszenie na warsztaty ESGI

lipiec 22nd, 2010 by admin

W dniach 27 września – 1 października 2010 r. w Międzynarodowym Centrum Matematycznym im. Stefana Banacha Instytutu Matematycznego PAN w Warszawie, organizowane są po raz pierwszy w Polsce European Study Group with Industry (ESGI). Trwające prawie tydzień warsztaty ESGI są uznaną w skali międzynarodowej metodą inicjującą i promującą współpracę pomiędzy środowiskiem akademickim a firmami i instytucjami.


Oferta udziału w ESGI jest skierowana zarówno do doświadczonych matematyków jak i do młodych pracowników naukowych, w tym doktorantów. Formuła warsztatów zakłada wspólną pracę nad przygotowanymi wcześniej praktycznymi problemami, zgłoszonymi uprzednio przez zainteresowane firmy lub instytucje.


Plakat znajduje się pod adresem: http://www.esgi77.pl/esgi77-plakat.pdf.

Dokładniejszy opis w poniższym dokumencie: ESGI 77


W imieniu komitetu organizacyjnego ESGI77,

dr Jakub Lengiewicz

e-mail: Jakub.Lengiewicz@esgi77.pl

www: www.esgi77.pl

Category: Informacje | No Comments »

Zaproszenie na Young Europe Forum

lipiec 21st, 2010 by admin

Szanowni Państwo,

Klub Jagielloński i Instytut Nauk Politycznych UJ zapraszają na konferencję “Forum Młodej Europy”, poświęconą dylematom integracji, podmiotowości oraz transformacji w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 19-24 września 2010 r.

Na konferencję zaproszonych jest ok.40 osób - młodych intelektualistów, naukowców, dziennikarzy, działaczy organizacji społecznych, studentów etc. z 10 krajów regionu (Białoruś, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Polska, Słowacja i Ukraina). celem jest stworzenie forum wymiany opinii uczestników o sprawach publicznych, ważnych dla integracji - jednak rozumianej nie tylko jako podążanie za wzorcami Zachodnimi, ale także tworzenie własnych rozwiązań.

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do 15 sierpnia, wraz ze wstępnym tytułem wystąpienia i deklaracją, w której z 4 ścieżek tematycznych chcą uczestniczyć (historyczno-tożsamościowa, społeczno-polityczna, ekonomiczna i stosunków międzynarodowych)

Koszt konferencji to 40 Euro. Organizatorzy pokrywają koszta noclegów, wyżywienia i innych kosztów pobytu w Krakowie. Przewiduje się także zwrot części kosztów podróży. Językiem konferencji jest angielski.

Young Europe Forum - Participation,

Young Europe Forum - Program,    

Young Europe Forum - Project Description

Więcej informacji na stronie Klubu Jagiellońskiego - www.kj.org.pl

E-mail: fme@kj.org.pl
Tel/fax – 012 429 02 73

Z poważaniem,
Miłosz Ślepowroński

Klub Jagielloński
Kamienica pod Konikiem
Rynek Główny 39/9
31-013 Kraków
Tel./faks 48 12 429 02 73

Category: Informacje | No Comments »