Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for czerwiec 26th, 2009

Kandydaci do komisji poszukiwani

czerwiec 26th, 2009 by admin

Dziękuję wszystkim chętnym osobom, które zgłosiły się tak szybko do kandydowania do niżej wymienionych komisji. Kandydaci zostali już wybrani!

Jednak dla wszystkich osób chcących aktywnie włączyć się w prace Rady Doktorantów UW mam dobrą informację. Już we wrześniu będziemy poszukiwali znacznie więcej osób do różnych komisji, a także do pracy w Radzie Doktorantów. Zapraszamy :-)

———————————————————-

Rada Doktorantów pilnie poszukuje kandydatów do poniższych komisji. Kandydatem może być każdy doktorant, który wyrazi pisemną zgodę do zasiadania w komisji. Nasze jedyne oczekiwania to chodzenie na posiedzenia komisji.

Zgłoszenia należy dokonywać na maila doktoranci@uw.edu.pl.

- Odwoławcza Komisja Stypendialna UW (1-2 posiedzenia w ciągu roku)

- Uczelniana Komisja Rekrutacyjna UW (kilka posiedzeń w ciągu roku)

Wzór zgody kandydata

Jeżeli jesteś chętny do pracy w innej komisji niż tutaj wymienionej napisz do nas. Cały czas poszukujemy chętnych osób do różnych komisji a także do zaangażowania sie w prace Rady Doktorantów UW.

Category: Informacje | No Comments »

Stypendia naukowe i socjalne już w lipcu

czerwiec 26th, 2009 by admin

Wypłata zaległych stypendiów za wyniki w nauce oraz socjalnych, które zostały przyznane na rok akademicki 2008/2009, zostanie wypłacona na większości wydziałów już w lipcu br. Zależy to od tego czy dany wydział do końca czerwca dokona nowego podziału kwot stypendiów oraz prześle odpowiednie listy. Wydziały, które nie zdążą przesłać nowych list do końca czerwca będą wypłacały zaległe stypendia najprawdopodobniej w październiku br.

Category: Informacje, Stypendia | No Comments »

Awaria serwisu doktoranci.uw.edu.pl usunięta!

czerwiec 26th, 2009 by admin

W związku z licznymi zapytaniami o serwis doktorantów odpowiadam, iż w wyniku awarii platformy, na której “stoi” nasz serwis od dłuższego czasu nie było możliwości dodawania nowych wpisów. W końcu jednak awaria została usunięta więc śpieszę z kilkoma bieżącymi wiadomościami.

Administrator:)

Category: Informacje | No Comments »