Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień 29th, 2009

Mazowieckie Stypendium Doktoranckie dla Ciebie !!!

kwiecień 29th, 2009 by admin

15 MLN ZŁ NA STYPENDIA DLA DOKTORANTÓW Z WARSZAWY I MAZOWSZA

Na Mazowszu do zdobycia jest około 1100 stypendiów unijnych po 14 tys. zł każde. Mogą się o nie ubiegać doktoranci z naszego województwa, którzy w tym roku akademickim mogli pochwalić się udziałem w konferencjach naukowych, kupili sprzęt lub literaturę niezbędną do realizacji badań. Wnioski do urzędu marszałkowskiego należy składać do 11 maja 2009 roku.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się tutaj: http://www.doktoranci.oeiizk.waw.pl/

Stypendia czekają m.in. na ekonomistów, humanistów, ale także przedstawicieli dyscyplin ścisłych czy artystycznych. Jednorazowe stypendium za okres od października 2008 r. do kwietnia br. mogą otrzymać doktoranci, którzy piszą prace naukowe z zakresu zdrowia, środowiska, rolnictwa i żywności, społeczeństwa i gospodarki, bezpieczeństwa, nowych materiałów i technologii, technologii informacyjnych oraz transportu i energetyki.

Stypendyści muszą zobowiązać się do wydania stypendium na pokrycie poniesionych przez nich przez ostatnie siedem miesięcy kosztów związanych z realizacją pracy naukowo-badawczej. Środki mogą zostać przeznaczone m.in. na: zakup aparatury, urządzeń i innych przedmiotów pomocnych do realizacji badań; udział w konferencjach naukowych, sympozjach, szkoleniach; zakup literatury naukowej; prowadzenie niezbędnych badań i zakup materiałów do badań, publikacje własne oraz wyjazdy i delegacje związane z realizacją badań. Stypendia rozliczane będą na podstawie oświadczeń.

Category: Stypendia | No Comments »