Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for październik 3rd, 2008

Szczególnie polecana konferencja dla doktorantów !!!

październik 3rd, 2008 by admin


Ogólnopolska konferencja

 

„Mobilność doktorantów i młodych naukowców w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego”

 

 

 

Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy

oraz

Uniwersytet Warszawski

serdecznie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji

która odbędzie się 15 października 2008 r.

(Uniwersytet Warszawski, Pałac Kazimierzowski, Sala Senatu)


 

Konferencja ma na celu zaprezentowanie indywidualnych i instytucjonalnych unijnych programów stypendialnych przeznaczonych dla kadr uczelnianych (m.in. Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy, 7 Program Ramowy UE).

 

Uczestnikami Konferencji będą studenci studiów doktoranckich z największych polskich uczelni wyższych, przedstawiciele świata nauki i eksperci – reprezentanci Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej i Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zapraszamy do rejestrowania się na stronie: www.fss.org.pl/doktoranci do 10 października 2008. Kryterium decydującym o uczestnictwie w konferencji jest kolejność zgłoszenia. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji zostaną powiadomione o tym fakcie przez organizatorów.

Category: Informacje | Comments Off