Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for luty 28th, 2008

Koncert i spotkanie świąteczne

luty 28th, 2008 by admin

Samorząd Doktorantów UW serdecznie zaprasza

wszystkich doktorantów UW z osobami towarzyszącymi i rodzinami

na koncert

Patrycji Olton

14 marca 2008 r. godz. 18.30, Sala Balowa, Pałac
Tyszkiewiczów-Potockich (Krakowskie Przedmieście 32)

Po koncercie zapraszamy na tradycyjne “jajeczko”

Patrycja Olton - absolwentka Wydziału Wokalnego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie. Laureatka I-go miejsca konkursu “Złoty Krokus” w Jeleniej Górze (2002) oraz I-ego miejsca w konkursie wokalistów jazzowych podczas Międzynarodowych Spotkań Jazzowych w Zamościu (2003). W corocznym rankingu czytelników Jazz Forum (Jazz Forum 1-2/2004) znalazła się wśród sław największego formatu. Zebrała bardzo pochlebne recenzje podczas II-ej edycji Smart Jazzpol Festiwal (2003). Jej piękny, dojrzały i do głębi przejmujący głos został doceniony również przez redakcję “Zwierciadła” (kwiecień 2004).

Category: Rozrywka | Comments Off

II Bal Doktorantów

luty 28th, 2008 by admin

Category: Rozrywka | Comments Off

I Bal Doktorantów

luty 28th, 2008 by admin

Category: Rozrywka | Comments Off

Stypendia doktoranckie

luty 28th, 2008 by admin

Stypendia doktoranckie przyznawane są tylko doktorantom studiującym w trybie stacjonarnym, nie będącym zatrudnionym poza UW na cały etat. Niestety nie oznacza to, że każdy doktorand “dzienny” dostaje to stypendium. Stypendium doktoranckie pomimo, iż przyznawane jest przez Rektora UW, to w rzeczywistości wypłacane jest z funduszy danego wydziału do którego przynależy doktorant. Dlatego też nie wszyscy doktoranci stacjonarni otrzymują to stypendium (lub otrzyumują w mniejszej kwocie niż ustawowa 1045 zł), gdyż nie wszystkie wydziały mają środki finansowe na te stypendia. Podsumowując, bardziej “zamożne” wydziały wypłacają to stypendium a te mniej “zamożne” niestety nie. Przestrzegamy “nowych” doktorantów, że próba wywalczenia tego stypendium na wydziale gdzie nie jest przyznawane na pewno zakończy się niepowodzeniem :(

Category: Stypendia | Comments Off