❗️EDIT: Zainteresowanie tematem jest tak duże, że udało się zapełnić po brzegi cały terminarz.
Pani Składanek jest w trakcie ustalania dodatkowego terminu dla kolejnej grupy (początek w drugim tygodniu marca).
Jeżeli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału w kolejnych warsztatach, ale nie znalazł miejsca na konsultację, to proszę pisać bezpośrednio do p. Składanek: renata.skladanek[at]psych.uw.edu.pl.
🆕 Drogie i Drodzy,
🔹Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego organizuje warsztaty dotyczące prokrastynacji dla doktorantek i doktorantów 😍
🔹 Warsztaty są skierowane do osób, które mają problem z wykonywaniem zadań na czas oraz czują że unikają zaangażowania przez robienie niepotrzebnych rzeczy.
🗣 Warsztaty poprowadzi Pani Renata Składanek.
📆  Kiedy? 24.02, 3.03,10.03,17.03 i 24.03
⏰  Godzina? 9:00-10:30
💻  Gdzie? online
🔹 Każda osoba chętna do wzięcia udziału w warsztatach musi przejść przez spotkanie kwalifikacyjne. Na spotkanie (konsultacje wstępne-kwalifikacje) z Panią Składanek należy się umówić za pośrednictwem kalendarza wizyt CPP: https://cpp.asysto.pl/wizyta/krok3/1260/2179 Zapisując się na kwalifikację należy dodać informację „warsztat prokrastynacja”.
🔹 Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestniczek/uczestników, dlatego prosimy o zapisywanie się osób, którym odpowiada termin warsztatów. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.